Kérjük, támogassa adója 1%-ával iskolánk alapítványát, az Egyenlő Esélyt Közalapítványt!
Adószám: 18676556-1-13
Köszönjük!
Idén hosszabb lesz a téli szünet
A kormány döntése szerint energiatakarékosság miatt egy héttel hosszab lesz a téli szünet. A téli szünet első napja nem változik (2022. december 22-én kezdődik), a szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. lesz. A változás miatt az őszi szünet elmarad, mely eredetileg 2022. november 2-től, november 4-ig tartott volna. Kapcsolódó cikk elolvasása;
A tanév helyi rendje, szünetek a tanévben.

Mese- és rajzpályázat tanulóinknak
Meseíró- és rajzpályázatot hirdetünk tanulóinknak "az erdő" témában, az alábbi kategóriákban: Ha mesét írsz az erdőről...tovább

Szeptemberi események

Határtalanul! programon jártak tanulóink
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával
Hetedik és nyolcadik évfolyamos tanulóink a Határtalanul! program keretében Erdélyben kirándultak 2022. június 1. és június 3. között a Felsőpakony-Nagyvárad-Csucsa-Bánffyhunyad-Kalotaszentkirály-Tordai sóbánya-Tordai hasadék-Kolozsvár-Sebesvár-Nagyvárad - Felsőpakony útvonalon. Örülünk, hogy csoportjaink szerencsésen hazaérkeztek a fárasztó, de kellemes útról!
Haramachné Matheisz Tünde kísérő pedagógus útról szóló írása elolvasható itt.
A kiránduláson készült fotók és videók megtekinthetők itt. 7. osztályos tanulóink fotói megtekinthetők itt.
A Határtalanul programról részletesebb tájékoztatás található itt.