Kérjük, támogassa adója 1%-ával iskolánk alapítványát, az Egyenlő Esélyt Közalapítványt!
Adószám: 18676556-1-13
Köszönjük!
Tankönyvosztás és ebédbefizetés, javítóvizsga
Tájékoztatjuk a kedves szülőket és tanulóinkat, hogy a 2022/2023. tanévre szóló tankönyvek 2022. augusztus 23-án érkeznek iskolánkba.
A tankönyvosztás időpontja: 2022. augusztus 25. 9 órától 17 óráig.
Helyszíne: az iskola földszinti tanterme.
A tankönyvosztással egyidőben lehetőség nyílik a 2022. szeptember havi étkezési díjak befizetésére.

A javítóvizsgák augusztus 25-én csütörtökön 8 órakor kezdődnek. A vizsgák kezdete előtt a vizsgázók és kísérőik az iskola előterében várakozzanak, ott történik meg az eligazítás, tantermek és bizottságok kihirdetése. Kísérő a tanterem előtt várakozhat a vizsga ideje alatt. A tanulók hozzák magukkal a bizonyítványukat, tízórait, tollat, ceruzát, matematika javítóvizsga esetén körzőt, vonalzót.

Határtalanul! programon jártak tanulóink
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával
Hetedik és nyolcadik évfolyamos tanulóink a Határtalanul! program keretében Erdélyben kirándultak 2022. június 1. és június 3. között a Felsőpakony-Nagyvárad-Csucsa-Bánffyhunyad-Kalotaszentkirály-Tordai sóbánya-Tordai hasadék-Kolozsvár-Sebesvár-Nagyvárad - Felsőpakony útvonalon. Örülünk, hogy csoportjaink szerencsésen hazaérkeztek a fárasztó, de kellemes útról!
Haramachné Matheisz Tünde kísérő pedagógus útról szóló írása elolvasható itt.
A kiránduláson készült fotók és videók megtekinthetők itt. 7. osztályos tanulóink fotói megtekinthetők itt.
A Határtalanul programról részletesebb tájékoztatás található itt.