Egyenlő Esélyt Közalapítvány

Az alapítvány tevékenysége: Az Egyenlő Esélyt Közalapítványt Felsőpakony Község Önkormányzatának Képviselőtestülete hozta létre 1997-ben a számítástechnika-informatika oktatásának korszerűsítése, az idegen nyelv oktatásának támogatása, valamint az iskolai tehetséggondozás keretében a kiemelkedő képességű tanulók támogatása érdekében.

Alapítása óta minden tanév végén átadja: A díjak odaítéléséről a nevelőtestület javaslata alapján a kuratórium dönt.

Tevékenysége során részt vett több tanterem tanulói bútorzatának cseréjében, megvalósította az iskolai kamera rendszer kiépítését, s folyamatosan segíti az iskolai taneszköz készlet színesítésének megvalósítását, informatikai eszközök beszerzését.
Az alapítvány által az utóbbi években végrehajtott beruházások:

Kérjük a kedves szülőket, szponzorokat, hogy támogassák alapítványunkat oktatási környezetünk fejlesztése érdekében!