Egyenlő Esélyt Közalapítvány

Az Egyenlő Esélyt Közalapítványt Felsőpakony Község Önkormányzatának Képviselőtestülete hozta létre 1997-ben a számítástechnika-informatika oktatásának korszerűsítése, az idegen nyelv oktatásának támogatása, valamint az iskolai tehetséggondozás keretében a kiemelkedő képességű tanulók támogatása érdekében.
Alapítása óta minden tanév végén átadja az Év tanulója-díjat a tanév legjobb tanulójának, 2010. óta a Herman-díjat a legkörnyezettudatosabb felső tagozatos tanulónak, a Kis Herman-díjat pedig a legkörnyezettudatosabb alsó tagozatos kisdiáknak.
Tevékenysége során részt vett több tanterem tanulói bútorzatának cseréjében, megvalósította az iskolai kamera rendszer kiépítését, s folyamatosan segíti az iskolai taneszköz készlet színesítésének megvalósítását, informatikai eszközök beszerzését.

Kezdőlap
Felsőpakonyi Herman Ottó Általános Iskola